Get Adobe Flash player
Domov

17. Bistriški tek

V nedeljo, 7. 4. 2019, je po ulicah Slovenske Bistrice potekal 17. bistriški tek, ki se ga je udeležilo tudi nekaj naših učencev. Organizatorji in tekmovalci so imeli srečo z vremenom, saj je prav dopoldan sončen in zelo primeren za tek. V najmlajših kategorijah je nastopilo veliko mladih, največ v kategoriji od prvega do tretjega razreda, kar 126 otrok. Vsi so tekmovali po svojih najboljših močeh in se primerjali s svojimi vrstniki. Od naših učencev je nastopilo 10 učencev. Najboljše uvrstitve za našo šolo, uvrstitev na stopničke za zmagovalce so dosegli:

  • Samuel Erker – 3. mesto v kategoriji učencev l. 2008-2010

  • Tine Rupnik – 3. mesto v kategoriji mlajših učencev l. 2006-2007

  • Jernej Rupnik – 3. mesto v kategoriji starejših učencev l. 2004 – 2005

     

    Najmlajše deklice pred startom…

    Čestitamo vsem nastopajočim!

Ranko Leskovar