VIRTUALNI SEJEM POKLICEV - https://karierni-sejem.si/osnovni

Organiziran je Virtualni karierni sejem. Učenci devetošolci se bodo v času

od 16. do 20. novembra preko spleta prijavili na sejem. Imeli bodo veliko možnosti pridobiti znanja in vednosti o nadaljevanju šolanja, saj bodo prisotne vse srednje šole Občine Maribor, prav tako Srednja šola Slov. Bistrica in  Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše.

Potekali bodo številni dogodki tudi v živo, razpored je viden pod zavihkom Dogodki v meniju sejma. Razstavljavci bodo dogodke dodajali dnevno.

Virtualni karierni sejem je edinstven dogodek, ki izhaja iz Kariernega sejma, ki je več let uspešno združeval učence in dijake pri spoznavanju svojih kariernih možnosti. Razmere so to letno tradicijo prenesle v spletno okolje, kjer bodo obiskovalci izkušnjo v živo nadomestili z virtualno, pri čemer  se ustvarjalci trudijo, da ohranijo podobno uporabniško izkušnjo in jo še dodatno nadgradijo.

Pripravila mentorica kariernega svetovanja:

Nada Druškovič, pedagoginja